Konkurs kreatywny na 2 urodziny bloga!

by - poniedziałek, czerwca 15, 2015

Witajcie kochani! Dziś same przyjemności. <3 Dokładnie za miesiąc miną dwa lata odkąd zaczęłam pisać TEGO bloga! <3 Dwa lata, jeju jak ten czas leci! Z tej okazji mam dwa was trochę niespodzianek. :) Osoby, które nie mają zbytniego talentu do malowania paznokci niech się nie martwią bo za miesiąc i dla nich coś będzie. ;) Ale po kolei....Po pierwsze jak już mogliście się domyślić, chodzi o konkurs kreatywny, gdzie trzeba będzie malować na paznokciach. Czyli mój konik ostatnimi czasy, że tak powiem. ;)
Nawet stworzyłam sobie logo do tego wydarzenia a jak je trochę podrasuję to może nawet do czegoś innego je wykorzystam. ;)

Konkurs współorganizuję wraz ze sklepem na allegro BajSzer, z którym obecnie współpracuję. <3

Z tej okazji wymyśliłam dwa tematy, z których wybieracie jeden z nich:
1. Pokaż na paznokciach z czym kojarzy ci się blog Świat Lyll lub jego autorka, czyli ja. ;)
2. Pokaż na paznokciach jak wyglądają dla Ciebie wakacje/lato.

W obu można się wykazać. Ten kto mnie czyta od dawna mniej więcej trochę coś o mnie wie. ;) Myślę że ten temat jest zdecydowanie kreatywny i...cóż jestem ciekawa Waszych prac. :D


Czas na nagrody, a jest o co walczyć. :)

Nagrody: bony do wykorzystania w sklepie BajSzer.
I miejsce: 150 zł + koszt wysyłki
II miejsce: 100 zł + koszt wysyłki
III miejsce: 70 zł + koszt wysyłki
Możliwe przyznanie wyróżnień. :)


Co trzeba zarobić?
  • Obserwować bloga Świat Lyll poprzez GFC: TUTAJ (chyba że już obserwujesz). Jeśli nie masz jak obserwować bloga a masz facebooka to polub mojego fanpage'a Świat Lyll (chyba że już lubisz).
  • Lubić BajSzer na facebooku: TUTAJ.
  • Wykonać pracę konkursową na jeden z dwóch tematów. Z uwagi na zainteresowanie: możecie wykonać prace na oba tematy - wygrywa jednak oczywiście jedna praca. Wysłać pracę na maila wraz z karteczką z napisem "Urodziny z Świat Lyll i Bajszer". Maksymalnie 2 zdjęcia, podpisane nickiem obserwacji i przesłane w załącznikach. W treści maila musi znajdować się nick z obserwacji oraz polubienia fanpejdża BajSzer oraz krótki opis zdobienia. W przypadku wykonania dwóch prac (każda na inny temat): proszę wysłać dwa osobne maile.
  • Dodatkowo można udostępnić informację o rozdaniu (baner na blogu, udostępnienie na facebooku, instagramie itp.).
  • Przeczytać regulamin. Ważne!

Oczywiście nie może zabraknąć regulaminu. ;)
__________
Regulamin
1. Konkurs jest organizowany przez blog Świat Lyll i firmę BajSzer.
2. Sponsorem nagród jest firma BajSzer.
3. Konkurs rozpoczyna się dnia 15.06.2015 r.
4. Prace konkursowe można wysyłać do dnia 15.07.2015 r. 5 sierpnia 2015 r. do godz. 23:59.
5. Warunkiem obowiązkowym jest obserwowanie bloga Świat Lyll (lub lubienie fanpage'a Świat Lylloraz polubienie strony BajSzer na facebooku, a także wykonanie pracy konkursowej na jeden z dwóch tematów. Można wykonać dwie prace: każdą na inny temat. Wygrywa tylko jedna praca.
6. Dodatkowo można polubić moją stronę na facebooku: Świat Lyll. A także udostępnić informację o konkursie. Nie wpłynie to jednak na wyniki konkursu. Jednak autorce bloga będzie miło z tego powodu. ;)
7. Zdobienia muszą być wykonane na co najmniej 4 paznokciach.
8. Jedno zdobienie może mieć maksymalnie 2 zdjęcia, przy czym na jednym z nich musi znajdować się karteczka z napisem "Urodziny z Świat Lyll i BajSzer".
9. Prace należy wysłać na adres e-mail: lylleill.lys@gmail.com. W temacie wiadomości należy podać tytuł "Urodziny ze Świat Lyll i BajSzer". Zdjęcia przesłać w załącznikach (może być kolaż) i podpisać je swoim nickiem. W treści maila podać swój nick pod którym obserwuje się bloga/lubi fanpage i lubi stronę BajSzer oraz krótko opisać swoje zdobienie (maksymalnie 3 zdania).
10. Prace bez karteczek lub w inny sposób nie spełniające zasad konkursu nie będą brane pod uwagę.
11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 7 dni od jego zakończenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba ogłoszenie wyników przesunie się o kilka dni o czym wszyscy zostaną powiadomieni na blogu.
12. W skład komisji oceniającej wejdą: Pani Paulina z BajSzer oraz autorka bloga, czyli ja.
13. Zwycięzcy będą mieli 5 dni na zgłoszenie się do Pani Pauliny w celu przekazania nagród poprzez e-mail: BAJSZER@wp.pl.
14. Koszty przesyłki nagrody pokrywane są przez firmę BajSzer.
15. Przystępując do konkursu akceptujesz regulamin.
16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach (Dz. U. z 2004 roku Nr 4 poz. 272 z późniejszymi zmianami).To jak? Znajdą się chętni? ^ ^ Czekamy z niecierpliwością na Wasze prace! <3You May Also Like

20 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)