Black broken glass manicure | Shattered glass manicure | Projekt Tęcza: czarny | EdBeauty | BajSzer

by - piątek, stycznia 29, 2016

Dziś chciałabym pokazać kolejny manicure w stylu shattered glass, efekt szkła. Tym razem postawiłam na czerń jako bazę pod zdobienie i dwa różne kolory folii celofanowej dzięki czemu mogę powiedzieć kilka słów o nich. Na pewno wypróbuję je jeszcze na białej bazie, jak mnie najdzie znów ochota. ;)
Dodatkowo mani bierze udział w projekcie u Aggi. ;)


W zdobieniach tego typu nie potrzeba nam wiele, bo już sama folia "odwala" całą robotę. ;) Wykorzystałam ją na trzech paznokciach, a na dwóch dodałam skromnie ćwieki. ;)


Użyłam:
 - czarny lakier My Secret, nr 121 (stara wersja buteleczki),
 - bazy peel off pod lakiery Temix (dostępna tutaj - klik),
 - top coatu Sally Hansen, Mega Shine,
 - foli celofanowej od EdBeauty (dwa kolory),
 - ćwieków z kółka od BajSzer,
 - kredki do manicure ułatwiającej nakładanie ozdób (dostępna tutaj - klik),
 - nożyczki do cięcia folii.


Manicure było proste w wykonaniu. Największą trudnością jest tutaj pocięcie folii i nałożenie jej na paznokcie. Ważne jest również to aby wybrać top który nie zastyga tak szybko (Mega Shine wysycha trochę za szybko stąd w niektórych miejscach folia za szybko mi odchodziła) a po jej ułożeniu przydadzą się dwie warstwy top coatu, ponieważ folia ludzi szybko odchodzić jeśli jej dobrze nie zabezpieczymy.


Folia od EdBeauty, która otrzymałam w ramach współpracy przywędrowała w dwóch kolorach, jednakże z uwagi na to że folia jest wielowymiarowa trudno tak naprawdę określić jej kolor. ;) Ta w woreczku strunowym jest niby fioletowa, ale widać jej zielone poblaski. Na czarnym lakierze zaś wpada bardziej w ciemny kobalt i nieco ginie, choć efekt końcowy jest całkiem przyjemny. Druga folia zaś wygląda dosyć delikatnie, jest jakby żółtawa, ale na czarnej bazie wygląda po prostu WOW. Zieleń miesza się z  żółcią i pomarańczem a czasem widać nawet ogniste błyski - w zależności jakie światło na nie padnie. Zdecydowanie zaskakuje. Wydaje mi się, że na białej bazie będzie odwrotnie - ta jaśniejsza przyblaknie a ta ciemniejsza ukaże swoją głębię (jak wypróbuję to na pewno pokażę efekt końcowy). :)
Folię można ciąć na różne sposoby - na większe i mniejsze kawałki - w zależności na jakim efekcie nam zależy. Mimo wszystko efekt końcowy powala na kolana a paznokcie otrzymują trójwymiarowy zwracający uwagę wygląd. <3


Jeśli chodzi o ćwieki od BajSzer to w kółeczko znajduje się istny misz-masz. Są złote i srebrne ćwieki, ale i wiele neonowych, o różnych kształtach. Rzadko używam ćwieków ale chyba będę robić to częściej bo są takie piękne i nawet jeden czy dwa ćwieki odmieniają bardzo nasz manicure. <3
Co wy na taką wersję? Jest glam, jest efekt wow? ;)

You May Also Like

21 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)