Mały a przydatny, pędzel owalny od DressLink

by - sobota, lutego 20, 2016

Dziś pierwsza rzecz z paczki od DressLink, która dotarła do mnie na początku tygodnia. Wpis będzie dotyczyć pędzelka o owalnym kształcie. Przypomina trochę szczoteczkę do zębów lub szczotkę do włosów. Nie wiem czy już widzieliście taki kształt szczotek? Może kojarzycie Oval Brush?


Pędzel przychodzi zapakowany w foliową torebeczkę, nic wymyślnego. ;)


Trzonek wykonany jest z czarnego plastiku. O ile rączka jest mocna to trochę obawiam się o środek, choć żeby go złamać raczej potrzeb by było sporo siły. Ta część też jest bardziej elastyczna stąd może moje obawy. ;) O ile mi pęknie, to gdzieś o tym wspomnę. ;) Rączka jest zmatowiona i chropowata i dobrze trzyma się pędzel w dłoni.


Wygląda dosyć zabawnie. Zdecydowanie nie przypomina klasycznych pędzli i zastanawiałam się jak uda mi się tym nałożyć podkład...


Bardzo wygodnie! Byłam zaskoczona, bo w sumie pędzel nie jest jakiś bardzo duży, ale spokojnie radzi sobie z nałożeniem podkładu na całej twarzy.

Włosi jest dwukolorowe, ale nie jest to włosie typu skunks. Włosia jest bardzo dużo, jest mocno zbite, przez co nie zbiera zbyt wiele podkładu w środek, ale bardzo dobrze blenduje podkład i korektory na twarzy. 


Podkład nałożony nim na twarz (bądź tylko roztarty nim - najczęściej nakładam punktowo palcem lub płaskim małym pędzelek a później większym rozcieram wszystko) dobrze stapia się z cerą, nie zauważyłam efektu maski. Choć nie jest duży (część z włosiem ma długość 3,3 cm a szeroki jest na ok. 2 cm, a cały pędzel 15 cm) to spokojnie radzi sobie z całą twarzą. Wygodnie pracuje się nim także z kamuflażami (np. przy konturowaniu).

Przy czyszczeniu nie zauważyłam większych trudności.


Jestem zaskoczona, pozytywnie, jego przydatnością i wykonaniem w sumie też. Może jest jest górnych lotów, ale obecnie kosztuje ok. 1,5 dolara, więc niewiele.Wypróbowaliście by takiego cudaka? :)

You May Also Like

16 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)