Bo blendy przydatne są ;)

by - poniedziałek, marca 21, 2016

Każdy kto fotografuje kosmetyki, paznokcie i makijaże wie jak ważne jest światło. Odkąd kupiłam żarówkę do robienia zdjęć paznokci od razu poczułam różnicę. Co prawda do makijaży nadal potrzebuję dobrego światła dziennego ale po kilkunastu próbach zdjęć z blendami widzę różnicę. Co prawda żadnego wam nie pokażę bo nie wyglądam tam korzystnie :p i wciąż uczę się dobrze ustawiać blendy to za jakiś czas na pewno ujrzycie makijaże sfotografowane za pomocą blend. :)


Blendy które krótko dziś zaprezentuję pochodzą ze sklepu CNDirect. Obecnie są nawet w promocji. 


Zestaw 5 blend otrzymujemy zapakowany w podróżny materiałowy pokrowiec. Wszystko wygląda dobrze, nie odstają żadne nitki. Wydaje mi się tylko że białą i czarną blendę to będę musiała rozprasować bo i tak ich nie składam tylko chowam za łóżko. 
Mamy blendę srebrną, złotą, czarną, białą i prześwitującą, ale z tej ostatniej jeszcze nie korzystałam. 


Srebrna i biała oraz czarna i złota są na jednym kole (nie wiem jak to określić) - są dwustronne więc w zależności z której strony odwrócimy będziemy mieć inny kolor. Prześwitująca jest w środku i dzięki drutom na obrzeżach trzyma całość w ryzach.


Blendy można odwracać - ekspresy pozwalają na przypięcie ich z jednej i z drugiej strony. Niby jeden przedmiot a kilka. ;)
Każdy kolor będzie inaczej się zachowywał odbijając światło. Można użyć ich do odbijania naturalnego jak i sztucznego światła. Zdecydowanie przydatny gadżet choć nie jest niezbędny. ;) Kartonami też można sobie pomóc, ale blenda to jednak blenda.

Jeszcze wymiary:
 - średnica: 60 cm
 - średnica podczas zapakowania w pokrowiec: 23 cm i 3,5 cm wysokości w pokrowcuMacie blendy? Wykorzystujecie jakieś inne sposoby?


You May Also Like

14 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)