(Nie)zwyczajne brązy od Essence

by - niedziela, lipca 10, 2016

Cienie do powiek lubię tak jak lakiery do paznokci. Mam całkiem sporą małą kolekcję. ;) Oczywiście marzą mi się różne paletki czy inne pojedyncze cienie, ale marzyć też jest fajnie. ;) Dziś o paletce marki Essence, która na pewno nie jest dla miłośniczek matów, ale za to dla miłośniczek kolorów ziemi jak najbardziej. :)


Brązy w makijażu są zawsze dozwolone i wszędzie wyglądają dobrze - na każdą okazję, do każdego typu urody. Są po prostu uniwersalne.


ESSENCE
all about
Bronze
eyeshadow

Cena: ok. 18 zł
Ilość rodzai: 4 paletki w różnych kolorach - Bronze, Nudes, Roses, Greys
Dostępność: sklepy internetowe, Drogerie Natura z szafą Essence, inne drogerie z szafami Essence 


Kiedy kupowałam tę paletkę zastanawiałam się między nią a Roses, ale w końcu wybrałam brązy. :p Mamy tutaj 8 połyskujących cieni, każdy z nich jest całkiem sporej wielkości więc paletka starczy na dłuższy czas.

W przypadku wykończenia mamy tutaj cienie satynowe. Są za słabe by nazwać je metalicznymi - nie chodzi jednak o to, że ogólnie są słabe. Bardzo dobrze trzymają się powieki - nawet tak tłustej jak moja. I choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że cienie zleją się na powiece w jedną plamę to jeśli użyjemy dobrych kolorów - tak się nie stanie. 

Co prawda rzadko korzystam wyłącznie z jednej paletki - najczęściej mieszam różne wykończenia - satyny z matami czy metalikami. Jednak zdarzało mi się na szybko wykonać makijaż tylko tą paletką i byłam zadowolona zarówno z jakości cieni jak i trwałości. 


Wśród kolorów znajdziemy dwa ciemniejsze brązy - jeden cieplejszy, drugi chłodniejszy. Jest również złoto, średnie brązy oraz jasny cień kolorem zbliżonym do szampana

Cienie nie osypują się zbyt mocno - raczej bardzo delikatnie jeśli wybierzemy nieodpowiedni pędzelek. Dobrze się blendują i ze sobą łączą. Dla mnie to całkiem przyjemna paletka w niskiej cenie do codziennych makijaży. Znacie te paletki? Wasze zdanie jest może inne na ich temat?

You May Also Like

10 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)