Mały pomocnik w segregacji lakierów do paznokci | Color Button [recenzja]

by - czwartek, maja 18, 2017

Czy też masz za dużo lakierów bez oznaczeń na nakrętkach? I nigdy nie wiesz jaki kolor znajduje się pod nakrętką? Sprawa jest prosta gdy masz kilka-kilkanaście lakierów, gdy jednak kolekcja przekracza 50 sztuk albo 100 a nawet 300...szukanie odpowiedniego koloru staje się męczarnią. Można wykonać samemu naklejki i nawet mam kilka takich ale mój mały wykrawacz papieru w kształcie serca okazuje się czasem zbyt duży albo jak w przypadku lakierów hybrydowych jest to zbyt pracochłonne. Znalazłam jednak produkt, który totalnie skrócił mi czas oznaczania lakierów. Chodzi o tak zwane "Color button".
Moje Color Button pochodzą ze sklepu Born Pretty Store i otrzymałam je w ramach współpracy. Tak się złożyło, że otrzymałam dwie paczki - jedną sama wybrałam a drugą chyba dostałam tak po prostu za recenzje. :)COLOR BUTTON to nic innego jak silikonowe białe kółeczka z mocnym klejem od spodu. Przydadzą się przy wszystkich lakierach (tradycyjnych, do stemplowania, hybrydowych itd.) które nie mają na nakrętce żadnego numeru czy naklejki z kolorem. O ile sporo marek lakierów hybrydowych naklejki takie posiada to są jednak wciąż takie które maja co najwyżej numerek, ale od spodu a nie od góry...i znajdź jeden kolor wśród np. 20 albo nawet 100 takich samych buteleczek. ;) Szybciej zrezygnujemy z wyboru niż znajdziemy odpowiedni lakier. ;) I tutaj Color Button przychodzi nam z pomocą. :)


Do wyboru mamy 3 rodzaje ilości: 10 sztuk, 25 sztuk bądź 100 sztuk. Dokładnie znajdziecie je pod tym linkiem - klik klik klik.


W moje ręce wpadły dwa opakowania po 25 sztuk każdy więc mogłam zaszaleć. ;) Naklejki przychodzą opakowane w porządny tekturowy kartonik. 

Jak dla mnie są porządnie wykonane a klej pod spodem jest naprawdę mocny a przy tym to samo kółeczko można wielokrotnie przyklejać w inne miejsce.

Średnica każdego kółeczka to 1,2 cm. Jak ich użyć?
Można to zrobić na dwa sposoby - każde kółeczko osobno albo razem jak ja to wykonałam. ;) Być może przy pierwszym sposobie będą wyglądać dużo ładniej (tyczy się do zwłaszcza hybryd) ale drugi sposób jest zdecydowanie szybszy. ;)
Malujemy dane kółeczko na wybrany kolor, najlepiej dwie warstwy i każdą osobno utwardzamy. Na koniec top, tu przyda się taki bez dyspersji by nie bawić się już cleanerem. Na koniec przyklejamy kółeczko na nakrętkę i gotowe.
Wybór odpowiedniego koloru od razu staje się łatwiejszy. :)
Co sądzisz o takim wynalazku? Jak dla mnie świetna sprawa, a pudełka z lakierami od razu wyglądają przejrzyściej w szufladach. :)

You May Also Like

0 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)