Half moon w wersji na bogato! [manicure hybrydowy]

by - piątek, stycznia 26, 2018

Dawno mnie nie było! Ale dziś właśnie rozpoczęły się dla mnie ferie zimowe (nie, nie jestem uczniem ani studentem ;) jestem nauczycielką) i choć mam sporo roboty papierkowej to wpisy na pewno się pojawią bo mam sporo zdjęć tylko czasu mi brakowało na wszystko a jak czas był to już sił brakowało na cokolwiek. :p Także dziś manicure z początków stycznia w tematyce karnawałowej. Jest czerń, jest kameleon, syrenka i mimo, że dużo się dzieje to paznokcie mega mi się podobały (i nie tylko mnie ;)) bo miały w sobie karnawałowy przepych i takie właśnie miały być. :)

Wykorzystałam w zdobieniu całkiem sporo różnych produktów choć baza jest jedna - czarny lakier hybrydowy, który sam w sobie towarzyszył mi przez ponad 3 tygodnie - zmieniłam jedynie lakier a właściwie wzorki na drobinkowy top i nosiłam tak aż do wczoraj (odrost był już okropny, ale dopiero wczoraj miałam na tyle dużo czasu by to zmienić).

Ostrzegam! Zdjęć jest naprawdę dużo. ;)


Jakie produkty wykorzystałam w zdobieniu?

 - czarny lakier hybrydowy Victoria Vynn z serii Pure, 036 Jet Black (recenzja - klik)
 - bazą pod wszystko są żele od Claresy (Cover Gel oraz Builder Rose Gel - o których niebawem napiszę)
 - top No Wipe od Victoria Vynn oraz Hard Top od NeoNail
 - kameleonowy lakier do stemplowania Born Pretty, Stamping Nail Polish, nr BPU01 Leo (link - klik)
 - szmaragdowy pyłek marki Indigo
 - pyłek Semilac z serii Flash, Chameleon 06 Antique Cicada
 - żele do zdobień Saviland, srebrny i złoty 
 - żel do zdobień Claresa, white
 - paski do frencha (pomocne były przy nakładaniu równiutko pyłku)
 - oczywiście pędzelki do zdobień
 - genialne urządzenie, czyli silikonowy pędzelek do nakładania pyłków (przy tych na Top No Wipe jest niezastąpiony)
 - płytka do stemplowania B. loves plates, B.07 beauty is simplicity (recenzja - klik)
 - stempel Born Pretty (przezroczysty, kwadratowy) (link - klik)
Zarówno stempel jak i lakier do stemplowania od Born Pretty okazały się bardzo ciekawe - stempel jest bardzo wygodny i mięciusieńki a lakier (zwłaszcza na czarnej czy białej bazie) jest genialny. ;)You May Also Like

0 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)