Gdy dojdzie do wypadku...staraj się o odszkodowanie

by - wtorek, stycznia 10, 2017

Życie płata różne niespodzianki, nie zawsze koniecznie te dobre i szczęśliwe. Jadąc samochodem możemy ulec wypadkowi, gdy inny kierowca - czy to nieostrożny, zbyt brawurowy czy tez pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających - po prostu w nas wjedzie. 
Czasem dochodzi tylko do delikatnych stłuczek, czasem niestety jest gorzej. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest ulica przy której co jakiś czas dochodzi do wypadków, zdarzyło się raz, że w ciągu miesiąca było tam pięć wypadków, co przy tak małym mieście jak moje to naprawdę wysoka liczba.
Ale też osoby pracujące, zwłaszcza fizycznie doskonale wiedząc, że o wypadek przy pracy wcale nie jest tak trudno. Pamiętam, że gdy pracowałam jako studentka na produkcji ktoś niedokładnie zaciągnął mechanizm hamulca przy dużym (wysoki na ok. 2-2,5 metra, szeroki na jakieś 1,5 m) wózku od przewożenia rajstop z farbiarni. A że miałam pecha i akurat obsługiwałam ten wózek później - przy zdejmowaniu worków zjechał na mnie i porządnie uderzył mnie w kolano. Przez tydzień miałam problemy z chodzeniem, ale w końcu to była tylko umowa-zlecenie i przecież nic takiego mi się nie stało...no cóż nie do końca, bo do tej pory bywa, że czasem mnie to kolano pobolewa a przy wchodzeniu na schody potrafi wydawać dziwne dźwięki choć teoretycznie nic mi nie jest.
Co jednak z osobami, które naprawdę poważnie ucierpiały podczas jakiegoś wypadku w pracy bądź podczas wypadku komunikacyjnego? Powinni starać się o odszkodowanie - jednak z rożnych względów często lepiej wspomóc się pomocą w takich przypadkach niż robić to samemu gdzie na ten temat nie wie się nic.

Zdarzył się komuś z Was wypadek przy pracy?_________________________________________
Wpis sponsorowany zgodny z etyką blogvertisingu.

You May Also Like

1 komentarze

Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)