Autorka bloga

Witam serdecznie na moim blogu. :)
Skoro klikn*ł*ś w ten link to zapewne jesteś ciekaw kim dokładnie jestem, co robię i po co piszę tego bloga? Prawda?
W takim razie nie mogę trzymać Cię dalej Czytelniku w niepewności. :)
Mam na imię Kamila. Pochodzę z niedużego miasta w województwie łódzkim. W chwili obecnej mam 30 lat, tytuł magistra z pedagogiki społecznej oraz licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Jednym słowem, nauczyciel/wychowawca małych dzieci, a przynajmniej wciąż szukam stałej pracy właśnie w tym zawodzie.


Dlaczego zatem zdecydowałam się pisać bloga? I to urodowego? Na początku po prostu chciałam coś pisać. Dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami co do kupowanych przeze mnie kosmetyków. Ani w domu ani wśród znajomych nie za bardzo mam z kim dzielić swoje uwagi. I nie, moja mama nie wprowadziła mnie w arkana makijażu. :-)
Dlatego powstał blog. Na początku na Onecie, jednak jakoś denerwowała mnie tamta platforma. Była całkiem niezła gdy pisywałam w młodości opowiadania. Przeszłam więc na Blogspota...

I tak się zaczęła moja przygoda...
Początki były trudne. Nie potrafiłam odnaleźć się w blogowym światku. Ale jakoś brnęłam do przodu. Z miesiąca na miesiąc. W czerwcu minie już 6 lat, choć w ciągu ostatniego roku bywałam tu rzadziej.
Pierwsze posty i pierwsze zdjęcia nie były zbyt dobre. Teraz z nową wiedzą, nabytymi umiejętnościami i aparatem rozwijam się, a wraz z moim rozwojem - Mój Blog. 
Nie wyróżniam się specjalnie z tłumu. Nie jestem ani specjalnie niska ani wysoka. Nie mam figury modelki ani urody gwiazdy z Hollywood. Ale..who cares?
Nie oznacza to przecież że nie mogę prowadzić bloga urodowego. Pokazywać makijaży, kosmetyków, paznokci, wyrażać swojego zdania.


Kiedyś Świat Lyll.
Później Rainbow Lyll.
Obecnie jestem Iliz Beauty. Dlaczego Iliz? Próbując wymyślić nową nazwę zastanawiałam się na wiele sposobów jak użyć swoich imion by nazwa była jak najbardziej moja i tak "il" wzięłam od Kamila, zaś "iz" od Izabela. 


Staram się by moje recenzje były rzetelne, niepodkoloryzowane, uczciwe i czytelne. Jeśli zdarzy mi się jakaś wpadka - to jestem tylko człowiekiem.
Dzięki blogowi i innym blogerom zwracam większą uwagę na to co kupuję, jak się maluję. Nadal jednak uważam że sporo nauki przede mną.


Stylizacja paznokci to taka moja mała pasja. Niegdyś wyłącznie zwykłe lakiery, obecnie głównie skupiam się na hybrydach. Totalne szaleństwo? A może prostota? Lubię wiele stylów i często łącze je ze sobą.
Poza malowaniem paznokci i swojej twarzy lubię też malować "normalnie". Maluję tradycyjnie ale również graficznie. 


Dzięki temu blogowi moja pewność siebie wzrasta powolutku, niczym kropla wody drążąca skałę. Ponieważ z natury jestem nieśmiałą i spokojną osobą.

Zakochana jestem we wszystkich kolorach świata! I różnych fakturach, wzorach. Coraz bardziej przekonuję się do noszenia bardziej kolorowych a czasem nawet i szalonych ubrań. Neonowa bluzka? A może szerokie spodnie których kiedyś bym w ogóle nie założyła? Fanka koszul i dopasowanych spodni.

Czasami ciężko jest mi odnaleźć się w większej grupie ludzi. Potrafi mnie przytłoczyć. Bywa że nie wiem co wtedy powiedzieć, wtedy milczę i obserwuję. Innym razem buzia mi się nie zamyka. Ot - cała ja. ;)

Lubię przypatrywać się innym ludziom, ich zachowaniom, gestom i mimice. To jak wyglądają w różnych sytuacjach. 
Sama wykonuję bardzo wiele gestów podczas rozmowy. Wyrażam tym siebie. Podobno to mój znak rozpoznawczy. ;)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać, zachęcam do kontaktu przez blogowy e-mail: lylleill.lys@gmail.com

Spotkasz mnie również na:


Etykiety

B. loves plates (79) Beauty BigBang (6) Beauty Net Korea (5) biżuteria (6) Born Pretty Store (193) cienie do brwi (1) cienie do powiek (23) demakijaż (7) digital art (2) DIY (3) domowe sposoby pielęgnacji (1) fotografia (3) gadżety (16) gadżety do manicure (28) halloween (7) jasne podkłady (4) kolorówka (27) korean makeup (1) koreański makijaż (1) koreańskie kosmetyki (9) kosmetyczna bitwa (4) kosmetyczny bubel (3) kosmetyki (7) kosmetyki azjatyckie (10) kosmetyki do brwi (5) kosmetyki do ciała (7) kosmetyki do makijażu (28) kosmetyki do pielęgnacji (15) kosmetyki do twarzy (31) kosmetyki do włosów (13) kosmetyki eko (1) kosmetyki kolorowe (22) kosmetyki nawilżające (1) kosmetyki oczyszczające (5) lakiery hybrydowe (38) lifestyle (4) make up (51) makijaż (2) manicure (396) manicure hybrydowy (75) Meet Beauty (6) mini-recenzje (22) minirecenzje (4) nail art (295) nail design (41) nail stamping (12) nail tutorial (3) nailart (11) nails tutorial (5) naturalna pielęgnacja (4) opinia (55) oświetlenie zdjęć (1) perfumy (4) pędzle do makijażu (14) pielęgnacja (4) pielęgnacja ciała (2) pielęgnacja dłoni i paznokci (3) pielęgnacja okolic oczu (1) pielęgnacja stóp (1) pielęgnacja twarzy (27) pielęgnacja ust (1) pielęgnacja włosów (12) plan pielęgnacji twarzy (2) pyłki do paznokci (21) recenzja (313) recenzja zbiorcza (15) relacja ze spotkania (8) spotkania blogerów (6) spotkanie blogerek (7) stamping (155) stemplowanie (36) step-by-step (8) stylizacja (7) swatche (157) szczotki do włosów (2) tło do zdjęć (2) tutorial (9) tutorial nails (1) włosy (16) woski (4)